Nieuws (via onze facebookpagina):

12/11/2019

De scenes van “oma in de oorlog” krijgen al behoorlijk vorm. #repetities @cultuurhuisstadshagen

05/11/2019

We zijn op de leslocatie Zuid en Oost vandaag meteen gestart met de twee grootste, langste scènes uit het stuk. #ZwolleZuid #AssenDorp #JeugdtheaterSchool #JeugdtheaterSchoolZwolle

04/11/2019

Alle groepen van Stadshagen gingen vandaag voor het eerst de vloer op met hun rollen. #cultureelzwolle #talentontwikkeling

30/10/2019

Vandaag waren we met een aantal kinderen van de jeugdtheaterschool in Utrecht voor de kickoff van de week van de pleegzorg. Onze jonge acteurs speelden een rol in een noodbox. #pleegzorg #jeugdtheaterschoolzwolle #xapp openjewereld.nu

29/10/2019

Op de locaties Zuid en Oost is de rolverdeling een feit en hebben we een scriptlezing gedaan. #JeugdtheaterSchoolZwolle #JeugdtheaterSchool #AssenDorp #ZwolleZuid

29/10/2019

Gisteren hebben de jongeren in Stadshagen voor het eerst een stuk van het script gelezen en de rolverdeling is bekend gemaakt. #JeugdtheaterSchoolZwolle #JeugdtheaterSchool #Stadshagen

25/10/2019

Oud minister Dijsselbloem vertelde in het theater over de Eurocrisis en de introductie werd gedaan door een leerling van de jeugdtheaterschool. Hoe leuk is dat!

23/10/2019

JONGE ACTEURS EN ACTRICES GEZOCHT!

Meespelen in de nieuwe familiemusical beer van Jeugdtheaterhuis Zuid-Holland en Luxor Theater?

Ben je tussen de 10 en 12 jaar oud (met kledingmaat 140, 146, 152 of 158) en vind je het leuk om met een heleboel kinderen, jongeren en Fabian Jansen, Wendy Hoogendijk, Kiki Schippers en Oscar Aerts te acteren, dansen en zingen? Meld je dan aan om mee te spelen in de ... See more

22/10/2019

Oproep van Xapp Kindercasting:

GEZOCHT: voor de nieuwe videoclip van Famke Louise zoek ik nog vijf jongens en twee meisjes, 8-12 jaar. (waarvan er één meisje op Famke moet lijken) voor een korte opname op maandagmiddag/avond 28 oktober (De jongens spelen handjeklap met een meisje) Er is een kleine vergoeding beschikbaar. Opnamelocatie is nog niet bekend, in Noord- of Zuid Holland). Famke is meestal wat extravagant en ... See more

22/10/2019

🌟 SAVE THE DATE: 4 APRIL 2020 🌟

Zet het alvast in je agenda, want zaterdag 4 april 2020 is de Voorronde van Kunstbende Overijssel! Doe je nog niet mee? Ga dan snel naar www.kunstbende.nl en meld je aan! Tot 4 april! 🤩

#haaleruitwieerinzit
#vanzoldernaarpodium
#kunstbende #kunstbendeoverijssel

20/10/2019

De opleidingsklassen doken de eerste stukken tekst in. Er werd flink geëxperimenteerd en zo gaan we geïnspireerd de herfstvakantie in! #opleidingsklas #ruis #deman #jongtalent #cultureelzwolle @ Zwolse theaters

20/10/2019

Vrijdag 25 oktober bezoeken we met de kinderen van de jeugdtheaterschool de voorstelling Zwijnenstal. Zwijnenstal (8+) is een spannende, humoristische familievoorstelling met heel veel livemuziek. Over macht, recht en onrecht. Over leiders en volgers en over de moed die nodig is om nee te zeggen als iedereen zijn mond houdt. @zwolsetheaters #Zwijnenstal #jeugdtheaterschoolzwolle

17/10/2019

Gisteren een leuke opname gehad van een commercial met o.a. kinderen van de jeugdtheaterschool. #Kindercasting #xappkindercasting #JongTalent

14/10/2019

De opleidingsklassen waren fysiek bezig met Trestle en Viewpoints. #trestlemasks #viewpoints #opleidingsklassen #cultureelzwolle #talentontwikkeling Zwolse theaters

09/10/2019

LAATSTE WEEK! Meld je nu aan voor de audities van Kinderen voor Kinderen Koor 41:
https://www.bnnvara.nl/kinderenvoorkinderen/artikelen/kinderen-voor-kinderen-audities-koor-41

We zoeken vooral nog JONGENS!

08/10/2019

In Zwolle Zuid en in Assendorp hebben onze groepen van acht tot en met 12 jaar korte scènes gespeeld. #jeugdtheaterschoolzwolle #JeugdtheaterSchool #TalentOntwikkeling #TalentOntwikkelingZwolle #AssenDorp #ZwolleZuid

07/10/2019

Vandaag heeft de groep acht tot en met 12 jaar in Stadshagen gewerkt met tekst als voorbereiding op de les van volgende week waar we gaan kijken naar de rolverdeling van de productie we spelen dit jaar. #JeugdtheaterSchoolZwolle #JeugdTheaterSchool #Stadshagen

02/10/2019

Opperste concentratie tijdens de les in Zwolle Zuid en Assendorp. #AssenDorp #ZwolleZuid #TheaterSchool #JeugdtheaterSchool #TalentOntwikkeling

30/09/2019

Fysiek bewustzijn en ruimtelijk bewustzijn, over het effect van plaatsing en kleine (onbewuste) handelingen op je rol. #jeugdtheaterschoolzwolle.nl #jeugdtheaterschool

30/09/2019

Fysiek is het lesthema van deze week. In Stadshagen introduceren we verschillende werkvormen en oefeningen waarbij je lijf belangrijk is. #Stadshagen #JeugdtheaterSchoolZwolle #JeugdtheaterSchool #TalentOntwikkelingZwolle